Maksymalna ochrona samochodu przed kradzieżą

Maksymalna ochrona samochodu przed kradzieżą jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta coraz więcej osób. Do niedawna bowiem sądzono, że wyłącznie okrada się pojazdy luksusowe. Tymczasem, obecnie coraz częściej łupem złodziejów padają pojazdy klasy średniej. Z tego względu opłaca się zaopatrywać się w atesty blokady antykradzieżowe do auta. Jeśli kupuje się tego typu gadżety od renomowanych producentów, to można spodziewać się, że będą one niezawodne. Każdy, kto odpowiednio zabezpieczy pojazd przed kradzieżą, nie musi obawiać się jego przywłaszczenia. Oczywiście, zawsze trzeba kupować bezpieczne blokady. Takie, jakich złodzieje nie zniszczą. Każde blokada antykradzieżowa samochodu musi mieć optymalne parametry. Do trzech popularnych blokad wlicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy a także Joylock. Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, zamontowane na stałe w nadwoziu auta.

Taka blokada uniemożliwi poruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest łatwa w użyciu, jak i nie wpłynie źle na prezencję określonego auta. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest wytrzymałe oraz uodpornione na różnego rodzaju uszkodzenia. Z tego względu rabusie nie będą w stanie uszkodzić takiej blokady bądź jej zdemontować. Blokady skrzyni biegów wytwórcy polecają do samochodów zarówno z ręczną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Następną propozycją jest blokada kierownicy. Tuż po zamontowaniu staje się ona zintegrowaną częścią kolumny kierowniczej. Zaprjektowana jest dla aut z elektryczną skrzynią biegów i maksymalnie uniemożliwi ruszanie kierownicą złodziejom. Co istotne, podczas montowania takiej blokady nie jest w jakikolwiek sposób naruszana konstrukcja samochodu. Demontaż blokady kierownicy może zająć parę godzin oraz domaga się zastosowania specjalistycznego a także droższego sprzętu. Z tego względu rabuś nie będzie mógł odjechać cudzym samochodem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów.

Wykonana z trwałego materiału nakładka zakładana na drążek dokładnie osłoni wszystkie części skrzyni biegów. Nakłada wyposażona jest w odporny na przewiercenie a także pozostałe próby zniszczenia zamku. Zabezpieczenie takie jak Joylock przeznaczone jest do samochodów z systemem keyless. Faktycznie, im lepsze zabezpieczenie, tym skuteczniejsza ochrona. Zagwarantowane jest to, że dłuższy czas przejęcia kontroli nad samochodem zniechęci złodziei do przywłaszczenia. Skuteczna ochrona pojazdu przed kradzieżami jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego robi użytek znacznie więcej osób, gdyż jeszcze jakiś czas temu schemat mówił o tym, że wyłącznie okrada się pojazdy ekskluzywne, aczkolwiek nie jest to prawdziwe. Innowacyjne zabezpieczenia powodują, że można być spokojnym o pojazd. Propozycja katalogowa jest spora, czyli każdy odnajdzie coś pod swój gust. Nie ma mowy o tym, że ktoś zniszczy pojazd i że kradzież dojdzie do skutku. Z tego względu warto zaopatrywać się w atesty blokady antykradzieżowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *